Jun 22

Спочатку був Ґудзик

Tag: новиниfabula @ 16:56

“Кому потрібна голова?”

“Допоможіть мені знайти фіолетові черевички, жовтий капелюшок та гарне тіло!”

Такі-от вигуки лунали з дитячих вуст у книгарні “Є” 14 червня 2010 року під час проведення майстер-класу “Спочатку був Ґудзик”

Проводили дійство я та Світлана Чернишева в рамках діяльності Ценру Дослідження дитячої літератури.
Спершу я зачитала дітям власну казку “Дівчинка-Ґудзик”, опубліковану у книзі “Казки Різдв’яного Ангела” (Свічадо), а Світлана розповіла про свої улюлені техніки ілюстрування.
Тоді ми роздали дітям “напівфабрикати” для створення ілюстрацій-аплікацій: кольорові паперові черевички, пальтечка, папасольки, листочки, пелюсточки, дахи та вікна для будинків. Діти могли добровільно мінятися між собою отриманими “суповими комплектами” кольорових заготовок та вирізати свої власні. Кожна дитина отримала також клей, ножиці та паперову заготовку із пришитим до неї ґудзиком. Кожному дістався оригінальний за кольором та формою ґудзик, котрого не було більше ні в кого. Відтак усі аплікацій вийшли особливими та неповторними)))

У майстер-класі взяло участь близько тридцяти дітей, серед них: читачі Центральної Дитячої Бібліотеки, бібліотеки № 10 та № 13, учні Львівської Лінгвістичної гімназії. Вік учасників коливався від 3-оьх до 13-ти років. Але усім було цікаво та весело!

Авторами малюнків унизу є: Анжеліка Сний, Мирослав Вовк, Ірина Ковалюк, Софія Третяк, Юлія Фітак, Ернестіна Любичанківська, Роман Дзвоник, Юлія Кардиш

Подивитися на оригінали малюнків можна буде у книгарні “Є” (м. Львів, пр. Свободи, 7) з 30 червня по 15 серпня)))))Залишити коментар