May 02

Форум дитячої книги

Tag: новиниfabula @ 15:49

Цьогорічний форум був яскравим та різноманітним.
Серед книг було багато “Аліс у Дивокраї” (від видавництв “Махаон”, “Богдан” (ілюстрації з неї експонувалися на виставці), та “Аліса” з ілюстраціями Гапчинської, уже не пригадую якого видавництва).
Палацом Мистецтв походжали дітлахи у маскарадних костюмах літературних героїв, звідусіль лунали музика та дитячий гамір. На стендах проводились автограф-сесії із дитячими письменниками. Відтак читачі мали змогу побалакати із творцями книг. Як я уже писала, у вестибюлі першого поверху експонувалася виставка книжкової ілюстрації. Чимало відвідувачів форуму робили світлинки на її тлі. Як повідомила охорона, одну роботу навіть хотіли витягти з-під скла і вкрасти)))
Потішила себе “Скоромовкою не для вовка” Грицька Чубая із розкішними ілюстраціями О. Гаврилової від видавництва “Грані-Т”, журналом “Art-клас”, присвяченому творчості О. Кульчицької та розгляданням маси інших чудових книг. Поміж українськими видавництвами було представлене також литовське видавництво nieko rimto із неймовірно красивими листівками. Кавалки графіки можна розглянути тут: http://www.niekorimto.lt/en/products/postcards/
Опісля закриття виставки у тепмі-престо знімали виставкові роботи і акуратненько складали на стопочки скло, металеві жабки та довгі рулони шнурів. Електрики тим часом відмонтовували жарівки над нашими головами, а працівники видавництв вивозили книжки у великих ящиках з-під бананів і вантажили їх до вантажівок. Було дивно бачити форум зсередини, немов механізм із коліщаток та пружинок усередині старовинного годинника.

Залишити коментар