Feb 15

Читання казок дітлахам

Tag: новиниfabula @ 00:46

Сьогодні Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва розпочав роботу дитячих комунікативних, заохочуючих до читання студій. І розпочав із мене;) Метою проекту є навчити дітей любити книжку, як текст і як ілюстрації. У березні-квітні планується ряд майстер-класів із художниками-ілюстраторами. А почати вирішили з мене, бо ж і пишу, і малюю, і побалакати люблю…)

03

Отож провела читання та обговорення казок із дітлахами у лінгвістичній гімназії №4. Окрім двох своїх казок, зачитала також коротке оповідання Туве Янсон “Мистецтво літати” (у перекладі Наталки Іваничук) та вірш Льюїса Керола із “Аліси в Задзеркаллі” (переклад М. Лукаша, за редакцією І. Малковича). За допомогою проектора переглянули ілюстрації до “Аліси…” трьох різних художників: Владислава Єрка, Туве Янсон та Анджела Домінґоса. Приємно було спостерігати здивування та захоплення на дитячих обличчях))

02

У рамках заходу провела маленький майстер-клас: п’ятеро добровольців отримали від мене маркери та папір і намалювали головного героя із прочитаної їм казки. Як і очікувалося, кожен намалював головного персонажа по-своєму.

Протягом обговорення, з’ясувалося, що значна частина дітей полюбляє читати. Вони не лишень бачили у книгарнях, але й читали “Снігову королеву”, “Алісу в країні чудес”, “Мумі-тролів” та інші прекрасні книжки.

01

Читання разом із обговоренням та майстер-класом тривало близько години. Діти виглядали задоволеними. І це мене дуже тішить;)))

Якщо є бажання поглянути ЯК це виглядало та звучало, ласкаво прошу сюди: Читання та обговорення казок із письменницею Галиною Павлишин

Залишити коментар